Pécsi és Siklósi csoportunk közös Balatoni nyaraláson vett részt
Életképek Egyesületünk életéből- Pécsi és Siklósi csoport
2026. 06. 15.-06. 21-ig Nyaralás a Balatonon
2026. június 15. (hétfő) – június 21. (vasárnap)
Az egyhetes közös nyaralásunk során 22 fő tagtársunk vett részt, 4 fő a Siklósi csoportból.
Komló Város Önkormányzatának Gyermeküdülőjében szálltunk meg Balatonmáriafürdőn.
A szállás csak pár perc séta volt a vasútállomástól.
Balatoni nyaralásunk alatt kirándultunk is.
Ennek során jártunk többek között Siófokon, Fonyódon, Keszthelyen és Tapolcán, bejártuk a tavasbarlangot, és rengeteg szép látnivalóval gazdagodtunk.
Együtt fedeztük fel a Balaton csodás helyeit – jártunk Siófokon, Fonyódon, Keszthelyen és Tapolcán, csónakkal bejártuk a varázslatos tavasbarlangot, több kiállítást is megnéztünk, és rengeteg szép élménnyel gazdagodtunk.
Balatonszéplakfelsőn megnéztük a fordított házat nagyon érdekes volt. Balatonbogláron sétáltunk és megcsodáltuk a hajókat.
Keszthelyen a kastélyban látogattunk el és a sétáló utcát végig jártuk.
A sok kirándulás mellett jutott idő fürdésre, közös szalonnasütésre, dinnyézésre, születésnapozásra és egy igazán hangulatos lecsópartis záróestre is.
Nem maradhattak el a nagy kártyapartik sem – sok nevetéssel, jókedvvel és felejthetetlen közös pillanatokkal.
A hét során akadt néhány váratlan helyzet is – beragadt ajtózár, kisebb rosszullétek, pánikroham –, de ezek sem tudták elvenni a jókedvünket.
Összefogással, türelemmel és egymás támogatásával minden megoldódott. Sőt, még egy két fős „egészségügyi személyzetünk” is volt.
Köszönöm az egész kis csapatnak a sok nevetést, az együtt töltött időt és a rengeteg közös élményt.
Tényleg elmondhatjuk: nekünk idén a Balaton volt a Riviéra!
Bízom benne, hogy jövőre ismét lesz lehetőségünk visszatérni ide, és újabb csodás emlékekkel, közös élményekkel gazdagodni együtt.
Szabó Veronika szervező
Pécsi csoport tagja
A nyaraláson készült fotók megtekinthetők ide kattintva.
2026. 06. 15.-06. 21-ig Nyaralás a Balatonon2026. június 15. (hétfő) – június 21. (vasárnap)
Az egyhetes közös nyaralásunk során 22 fő tagtársunk vett részt, 4 fő a Siklósi csoportból.
Komló Város Önkormányzatának Gyermeküdülőjében szálltunk meg Balatonmáriafürdőn.
A szállás csak pár perc séta volt a vasútállomástól.
Balatoni nyaralásunk alatt kirándultunk is.
Ennek során jártunk többek között Siófokon, Fonyódon, Keszthelyen és Tapolcán, bejártuk a tavasbarlangot, és rengeteg szép látnivalóval gazdagodtunk.
Együtt fedeztük fel a Balaton csodás helyeit – jártunk Siófokon, Fonyódon, Keszthelyen és Tapolcán, csónakkal bejártuk a varázslatos tavasbarlangot, több kiállítást is megnéztünk, és rengeteg szép élménnyel gazdagodtunk.
Balatonszéplakfelsőn megnéztük a fordított házat nagyon érdekes volt. Balatonbogláron sétáltunk és megcsodáltuk a hajókat.
Keszthelyen a kastélyban látogattunk el és a sétáló utcát végig jártuk.
A sok kirándulás mellett jutott idő fürdésre, közös szalonnasütésre, dinnyézésre, születésnapozásra és egy igazán hangulatos lecsópartis záróestre is.
Nem maradhattak el a nagy kártyapartik sem – sok nevetéssel, jókedvvel és felejthetetlen közös pillanatokkal.
A hét során akadt néhány váratlan helyzet is – beragadt ajtózár, kisebb rosszullétek, pánikroham –, de ezek sem tudták elvenni a jókedvünket.
Összefogással, türelemmel és egymás támogatásával minden megoldódott. Sőt, még egy két fős „egészségügyi személyzetünk” is volt.
Köszönöm az egész kis csapatnak a sok nevetést, az együtt töltött időt és a rengeteg közös élményt.
Tényleg elmondhatjuk: nekünk idén a Balaton volt a Riviéra!
Bízom benne, hogy jövőre ismét lesz lehetőségünk visszatérni ide, és újabb csodás emlékekkel, közös élményekkel gazdagodni együtt.
Szabó Veronika szervező
Pécsi csoport tagja
A nyaraláson készült fotók megtekinthetők ide kattintva.
- Találatok: 23

